Rolety Rzymskie


Wysoka jakość rolet rzymskich

Eleganckie rolety rzymskie to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którym zależy na połączeniu estetyki osłon okiennych z ich funkcjonalnością. Rolety te pozwalają na zaciemnienie okna, ułatwiając komfortową pracę i wypoczynek. Dzięki szerokiej gamie materiałów w naszym asortymencie na pewno dobiorą Państwo takie, które będą idealnie pasować do aranżacji – oferujemy też materiały zaciemniające „BLACKOUT”. W naszym asortymencie dostępne są także mechanizmy łańcuszkowe do rolet rzymskich.

Jakie zalety mają nasze rolety rzymskie na wymiar?

Poza bardzo bogatą ofertą różnych kolorów, deseni, a także faktur materiałów, z których możemy wykonać rolety rzymskie na wymiar, zapewniamy Państwu także doskonałą jakość. Tworzymy nasze produkty z dużą precyzją, aby mogły zapewnić Państwu trwałość i estetykę, których oczekujecie. Jeszcze zanim ostatecznie podejmiemy współpracę z klientem, staramy się doradzić mu najlepsze rozwiązanie. Naszą zaletą są ludzie, którym zależy na Państwa zadowoleniu. Przykładamy się więc do każdego etapu realizacji projektu: od dokładnych pomiarów pod rolety rzymskie na wymiar, przez precyzyjne wykonanie produktu, po jego montaż w Państwa mieszkaniu lub biurze.

Naszą zaletą jest także cennik, który traktujemy w sposób elastyczny, zależnie od rozmiarów zlecenia i ilości pracy, jaką trzeba w nie włożyć. Dzięki temu nasi klienci otrzymują bardzo konkurencyjne wyceny. Ze względów logistycznych  prowadzimy montaż głównie na terenie miasta Warszawa i okolic, ale istnieje możliwość wysłania rolet na teren całej Polski.

 

Rolety rzymskie – poczuj się, jakbyś mieszkał w stolicy Włoch

Rolety rzymskie są produktem, do którego przekonuje się coraz większa rzesza klientów. Zasłonięte na oknie rolety dają fantastyczny klimat. Można poczuć się, jakby było się we Włoszech. Odsłonięte zaś zwijają się w eleganckie plisy, które są ozdobą okna. Można je stosować w każdym pomieszczeniu, jednak idealnie wyglądają w salonie i kuchni, szczególnie, jeśli te są pomalowane na jasne kolory.
Nie zastanawiaj się zatem – złóż zamówienie i ciesz się pięknymi roletami przez wiele lat.

Nasze usługi kierujemy głównie do klientów nie tylko z miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!