Rolety okienne wewnętrzne


Rolety okienne wewnętrzne stają się coraz popularniejsze w naszych domach i biurach. Co ma wpływ na ich popularność? Z pewnością możliwość wyboru spośród bogactwa wzorów i kolorów, ich lekkość, łatwość montażu i demontażu oraz uniwersalność, gdyż doskonale pasują do każdego wnętrza.
Pomagamy dobrać rodzaj rolet, materiały, zdejmujemy miarę, wykonujemy rolety, by na koniec przyjechać do państwa i je zamontować. W naszej ofercie znajdziecie państwo rolety okienne wewnętrzne w kilku rodzajach.

Bogactwo wyboru rolet wewnętrznych

Najbardziej uniwersalne, pasujące zarówno do wnętrz domów jak i biur, są tradycyjne rolety materiałowe oraz rolety typu dzień i noc. Do biur polecamy rolety monochromatyczne, tak by nie rozpraszały w trakcie pracy żadnymi wzorami. Rolety typu dzień i noc pozwalają natomiast w różnym stopniu manipulować nasłonecznieniem danego pomieszczenia. Poprzez wielorakie ustawienie pasów transparentnych i zaciemniających zawsze można wpuścić dokładnie tyle światła ile akurat potrzebujemy.
Wyjątkową atmosferę uzyskać można dzięki roletom rzymskim. Zwijają i rozwijają się one kaskadowo tworząc zdobiące plisy. Odpowiednio dopasowane do wnętrza, np. sypialni, tworzą romantyczny klimat. Nawet w prostej wersji jednobarwnej są niezwykle ozdobne i przykuwają wzrok swą niebanalną formą.

Zalety wyboru naszych rolet

Dzięki naszym roletom uzyskają państwo upragniony efekt wystroju i zaciemnienia wszystkich wnętrz. Oferujemy nie tylko różnego rodzaju rolety okienne wewnętrzne, rolety do okien dachowych, ale też różnego rodzaju materiały do tych rolet. Nasza oferta to bogactwo wzorów, faktur i kolorów materiałów oraz, co niezwykle istotne, ich grubość i funkcje. Oferujemy też materiały typu „Blackout” dające maksymalne zaciemnienie.

Działamy na terenie Warszawy, jak i okolic

Zachęcamy do kontaktu mieszkańców miasta Warszawa i okolic. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przyjadą do państwa, zdejmą potrzebne wymiary, doradzą w kwestii wizualnej i praktycznej oraz zamontują w oknach gotowe rolety.
Nie tylko nasze wyroby są dopasowane do klienta, również ich ceny. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie zależnie od jego wielkości i złożoności.