Rolety do okien dachowych


Okna dachowe to szczególny rodzaj okien. W przeciwieństwie do tradycyjnych, nie są montowane w pionie a zawsze pod pewnym kontem, bywa, iż wręcz poziomo. Takie ich usytuowanie w znacznym stopniu zwiększa przedostawanie się promieni słonecznych do pomieszczenia. Dla jednych będzie to zaletą, dla innych może stanowić pewien dyskomfort.

W ten sposób usytuowane okna dachowe wymagają specjalnego zasłaniania. Nasze rolety do okien dachowych poradzą sobie w każdej sytuacji. Są niezwykle odporne na blaknięcie, co jest bardzo istotne przy intensywnym nasłonecznieniu, oraz, montowane na specjalnych prowadnicach. Dzięki prowadnicom krawędzie rolety są zamknięte co niweluje szpary, przez które przedostaje się światło, i najważniejsze, roleta nie obwiesza się pod swoim ciężarem lecz równo przylega do okna.

Dopasowujemy rolety specjalnie dla Ciebie

Z naszą bogatą ofertą rolet jesteśmy gotowi na każde wnętrze. Wszystkie rolety do okien dachowych, które państwo u nas znajdziecie wykonane są z wysokiej jakości materiałów a kolory są odporne na działanie promieni słonecznych. Do wyboru są rolety w kasetach aluminiowych w kolorze białym lub imitujące drewno, bądź też rolety bez kaset. Mogą też państwo wybierać spośród mnóstwa wzorów, kolorów i faktur rolet. Oferujemy szereg wzorów do pokoi dziecięcych, do wnętrz awangardowych, bogatą kolorystykę, zarówno stonowaną jak i bardziej krzykliwą.
Uniwersalność, nienachalna konstrukcja rolet, sprawiają iż nadają się one do każdego rodzaju pomieszczeń domowych i biurowych.

Rolety do okien dachowych na wymiar

Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów, dlatego zachęcamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani pracownicy przyjadą na miejsce by zdjąć wszystkie wymiary. Z bogatego próbnika wzorów tkanin pomogą wybrać te, które będą najlepiej pasować do wnętrza. Doradzą, które materiały sprawdzą się najlepiej biorąc pod uwagę stopień nasłonecznienia państwa domu czy biura. Natomiast, gdy tylko zamówione rolety będą gotowe, przyjedziemy i wszystkie u państwa zamontujemy, tak by służyły przez długie lata.

W naszym portfolio znajdą państwo mnóstwo zadowolonych klientów z miasta Warszawa. Część zrealizowanych zamówień można zobaczyć w galerii zdjęć na stronie internetowej. Mogą one stanowić dla państwa inspirację i wyobrażenie naszej pracy.
Nie ograniczamy się natomiast wyłącznie do samego miasta Warszawa oraz okolic. Z ogromną przyjemnością podejmiemy się również zleceń z całego kraju. Gorąco zachęcamy do kontaktu.