Rolety dzień i noc


Rolety dzień i noc w wielu kolorach

Rolety dzień i noc to interesująca alternatywa dla zwykłych rolet materiałowych – ze względu na swoją specjalną kompozycję składającą się z naprzemiennych pasów zaciemniających i transparentnych można dzięki nim uzyskać różne natężenie światła. W naszej ofercie rolety dzień noc dostępne są w wielu wyjątkowych kolorach i wzorach do wyboru.

Obsługujemy głównie klientów z miasta Warszawa, okolicznych miejscowości i z całej Polski. Gdy chcą Państwo zamówić nasze produkty, zachęcamy do skontaktowania się z naszym fachowcem. Ceny rolety dzień i noc zostaną ustalone indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia. Zachęcamy do kontaktu!

Rolety dzień noc – zastosuj, a życie stanie się piękniejsze

Rolety dzień noc, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie intymność. Nadają wnętrzu indywidualnego charakteru. Doskonale zatrzymują promienie słoneczne, wpuszczając do pomieszczenia tyle światła, aby nie było w nim zbyt ciemno, zachowując jednak odpowiedni margines. Zastosuj ten produkt w swoim domu, a zobaczysz, że Twoje wnętrze diametralnie się zmieni, oczywiście na plus. Każdy, kto Cię odwiedzi z pewnością będzie podziwiał jego piękno.

 

panama_liso3