Rolety dzień i noc


Rolety dzień i noc w wielu kolorach

Rolety dzień i noc to interesująca alternatywa dla zwykłych rolet materiałowych – ze względu na swoją specjalną kompozycję składającą się z naprzemiennych pasów zaciemniających i transparentnych można dzięki nim uzyskać różne natężenie światła. W naszej ofercie rolety dzień noc dostępne są w wielu wyjątkowych kolorach i wzorach do wyboru.

Rolety dzień noc – zastosuj, a życie stanie się piękniejsze

Rolety dzień noc, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie intymność. Nadają wnętrzu indywidualnego charakteru. Doskonale zatrzymują promienie słoneczne, wpuszczając do pomieszczenia tyle światła, aby nie było w nim zbyt ciemno, zachowując jednak odpowiedni margines. Zastosuj ten produkt w swoim domu, a zobaczysz, że Twoje wnętrze diametralnie się zmieni, oczywiście na plus. Każdy, kto Cię odwiedzi z pewnością będzie podziwiał jego piękno.

Najpraktyczniejsze na rynku

Nasze rolety dzień noc dają kilka wariantów naświetlenia pomieszczeń. Można, oczywiście, całkowicie odsłonić bądź zasłonić okna, ale ciekawą opcją jest odpowiednie manipulowanie pasami rolet w taki sposób by wpuścić jedynie taką ilość światła jaką potrzebujemy. Jest to opcja niedostępna w przypadku tradycyjnych rolet czy żaluzji.
Inną ich zaletą jest nieprzeciętny wygląd, który robi wrażenie nie tylko od wewnątrz ale również od zewnątrz, zdobiąc fasadę budynku.
Poziome pasy dają wrażenie optycznego powiększenia, tak więc nasze rolety są wręcz stworzone do niedużych okien. Bogactwo kolorów i wzorów pomoże dopasować je do każdego wnętrza i fasady. Nasze rolety idealnie wpasują się również w pomieszczenia biurowe, gdyż pomogą precyzyjnie regulować poziom nasłonecznienia podczas pracy na komputerze.

Obsługujemy głównie klientów z miasta Warszawa, okolicznych miejscowości i z całej Polski. Gdy chcą Państwo zamówić nasze produkty, zachęcamy do skontaktowania się z naszym fachowcem. Ceny rolety dzień i noc zostaną ustalone indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia. Zachęcamy do kontaktu!

 

panama_liso3