Plisy

Eleganckim dopełnieniem wnętrza, a także sposobem na uzyskanie w nim intymności są dopasowane plisy okienne. Plisy to przytulna alternatywa dla żaluzji – są stylowe, łatwe w obsłudze i dobrze zatrzymują światło, dlatego ochronią wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem. W naszym asortymencie znajdą Państwo plisy okienne w szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Oferowane plisy okienne, to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu nie tylko dodają wnętrzu elegancji, ale również służą naszym klientom przez wiele lat. Jeśli zatem chcielibyście posiadać produkt, na który przyjemnie się patrzy oraz taki, który ochroni Wasze wnętrze przed niechcianymi promieniami słonecznymi – doskonale trafiliście.

Plisy okienne – odpowiemy na wszystkie zapytania

Zastanawiasz się nad tego typu rozwiązaniem, ale nie jesteś pewien, czy będzie dobre? Skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy opowiedzą o plisach i rozwieją wszystkie wątpliwości. Nie zwlekaj – zadzwoń!

Warszawa – to nasza siedziba, a zlecenia realizujemy na terenie całego kraju. Zachęcamy do sprawdzenia materiałów dostępnych do wykonania plis na naszej stronie!