Rolety materiałowe


Estetyczne i praktyczne rolety materiałowe

Najpopularniejsze i najczęściej spotykane w polskich domach są rolety materiałowe. Ich absolutną zaletą jest lekkość materiałów, z których są wykonywane. Lekka konstrukcja, bezproblemowy montaż, dziecinnie łatwe zasłanianie i odsłanianie okien, przemawiają wyłącznie na ich korzyść.

Najczęstszym problemem poddasz jest ich nadmierne nasłonecznienie, co może sprawiać dyskomfort, zwłaszcza w czasie upalnego lata. Nasza bogata oferta rolet materiałowych pozwoli państwu rozwiązać ten problem. Dopasowanie naszych rolet do indywidualnego wnętrza nie będzie stanowić problemu, gdyż nasze rolety dostępne są zarówno w białych jak i drewnopodobnych kasetach aluminiowych. Zawsze można też dobrać rolety bez kaset.

Jakość i dopasowanie

Wszystkie nasze rolety tkaninowe wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, tak by służyły państwu jak najdłużej i bezawaryjnie. W przypadku rolet do poddaszy niezwykle istotna jest ich odporność na blaknięcie, którą w pełni zapewniamy. Dodatkowo takie rolety montowane są na specjalnych prowadnicach. Jest to element niezbędny, gdyż okna dachowe zawsze znajdują się pod pewnych kontem i w takim przypadku roleta bez prowadnic będzie się obwieszać nie zasłaniając okna.
Oferujemy państwu rolety materiałowe w niezwykłym wyborze wzorów, kolorów i faktur. Dzięki temu uda się je dopasować do każdego wnętrza. Mamy rolety we wzorach do pokojów dziecięcych, do klasycznych salonów, do sypialni, do biura, jak również we wzory awangardowe. Wszystko ku jak największej satysfakcji naszych klientów, i to nie tylko tych z miasta Warszawa.

Dzięki galerii z naszych wcześniejszych realizacji mogą się państwo przekonać, jak doskonale rolety materiałowe wkomponowują się w każde wnętrze. Odpowiednio dopasowane potrafią się dyskretnie wpasować w wystrój, bądź podkreślić jego charakter. Bez względu na wielkość i ilość okien w państwa domu, biurze czy mieszkaniu, z największą starannością dopasujemy rolety, które długo będą cieszyć i chronić państwa prywatność.