Rolety materiałowe


Jedne z najpopularniejszych osłon okiennych w domach Polaków – rolety materiałowe oferujemy w szerokiej gamie wariantów do wyboru, dlatego mogą Państwo dobrać je indywidualnie do aranżacji wnętrza. Naszym klientom oferujemy rolety materiałowe w kasetach aluminiowych białych lub drewnopodobnych i mini rolety bez kaset, ponadto rolety do okien dachowych.

Rolety materiałowe do okien dachowych

Nasi Klienci mieszkający na poddaszach bardzo często pytają nas o rozwiązanie problemu zbytniego nasłonecznienia pomieszczenia. Świetnym rozwiązaniem są właśnie rolety materiałowe do okien dachowych, które ochronią wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem. Rolety materiałowe dostępne są ponadto w wielu kolorach, dzięki czemu z pewnością dopasują się do każdego wnętrza i będą również pełniły funkcję dekoracyjną. Oferowane przez nas rolety produkowane są z doskonałej jakości tkanin odpornych na blaknięcie.

Rolety okienne wewnętrzne do każdego pomieszczenia

Ze względu na uniwersalną formę, a także możliwość wykonania w konkretnych wymiarach, rolety materiałowe świetnie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu. Stanowią jeden z elementów wpływających na styl wystroju wnętrz. Warto więc poświęcić czas na to, aby wybrać rolety okienne wewnętrzne, jak najlepiej dopasowane do konkretnego pomysłu na aranżację. My zapewniamy Państwu produkty o zróżnicowanych deseniach, w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu mogą mieć Państwo rolety świetnie korespondujące z pozostałymi elementami w Waszych pomieszczeniach.

Obsługujemy miasto Warszawa i okoliczne miejscowości oraz klientów z całej Polski. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na wizytę naszego przedstawiciela.