Rolety Rzymskie

Eleganckie rolety rzymskie to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którym zależy na połączeniu estetyki osłon okiennych z ich funkcjonalnością. Rolety te pozwalają na zaciemnienie okna, ułatwiając komfortową pracę i wypoczynek. Dzięki szerokiej gamie materiałów w naszym asortymencie na pewno dobiorą Państwo takie, które będą idealnie pasować do aranżacji – oferujemy też materiały zaciemniające „BLACKOUT”. W naszym asortymencie dostępne są także mechanizmy łańcuszkowe do rolet rzymskich.

Rolety rzymskie – poczuj się, jakbyś mieszkał w stolicy Włoch

Rolety rzymskie są produktem, do którego przekonuje się coraz większa rzesza klientów. Zasłonięte na oknie rolety dają fantastyczny klimat. Można poczuć się, jakby było się we Włoszech. Odsłonięte zaś zwijają się w eleganckie plisy, które są ozdobą okna. Można je stosować w każdym pomieszczeniu, jednak idealnie wyglądają w salonie i kuchni, szczególnie, jeśli te są pomalowane na jasne kolory.
Nie zastanawiaj się zatem – złóż zamówienie i ciesz się pięknymi roletami przez wiele lat.

Nasze usługi kierujemy głównie do klientów nie tylko z miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!